Přehled akcí: školní rok 2018/19

 

Termín

Akce

Účastní se

 
3.9.
(Po)
 

8:00-10:45

Třídnické hodiny

1.B, 1.C, 1.D, 1.E
Červinka Tomáš (1.B), Janečková Šárka (1.C), Nováková Kateřina (1.D), Roušalová Iva (1.E)

8:00- 9:40

Třídnické hodiny

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E
Bohuslav Lukáš (3.D), Dočekal Michal (4.A), Hodný Luboš (4.E), Holubová Edita (2.E), Jahnátek František (3.C), Kantová Tereza (2.C), Kotler Tomáš (2.A), Kratochvíl Jiří (3.B), Krejsová Lenka (3.A), Machková Lenka (4.B), Merkl Lukáš (2.B), Plačková Michaela (2.D), Šimůnková Jitka (4.C), Urbanová Markéta (4.D), Vojtová Radka (3.E)

10:00

Maturitní písemka profilová Aj

A212

10:00-12:35

Třídnická hodina

1.A
Vaňková Michaela (1.A)

 
4.9.
(Út)
 

8:00- 8:45

Prezentace studentského parlamentu

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E

9:40-10:00

Schůzka zájemců o INA

Nováková Jiřina
Š414

 
5.9.
(St)
 

 

Zájezd do Petěrburgu

Langová Stanislava, Macháčková Marcela

 
6.9.
(Čt)
 

8:00-14:25

Kurz 3D tisk

Dmejchal Matěj, Dočekal Michal, Hálková Milena, Jandová Jana, Machková Lenka, Pejšková Barbora, Procházková Iveta
V407

 

Zájezd do Petěrburgu

Langová Stanislava, Macháčková Marcela

 

Adaptační kurzy

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E
Čapková Soňa (1.D), Červinka Tomáš (1.B), Holubová Edita (1.E), Janečková Šárka (1.C), Melicharová Kateřina (1.A), Novák Robert (1.A), Nováková Kateřina (1.D), Roušalová Iva (1.E), Skoupil Pavel (1.B), Šimůnková Jitka (1.C), Vaňková Michaela (1.A)

 
7.9.
(Pá)
 

8:00-14:25

Kurz 3D tisk

Dmejchal Matěj, Dočekal Michal, Hálková Milena, Jandová Jana, Machková Lenka, Pejšková Barbora, Procházková Iveta
V407

 

Zájezd do Petěrburgu

Langová Stanislava, Macháčková Marcela

 

Adaptační kurzy

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E
Čapková Soňa (1.D), Červinka Tomáš (1.B), Holubová Edita (1.E), Janečková Šárka (1.C), Melicharová Kateřina (1.A), Novák Robert (1.A), Nováková Kateřina (1.D), Roušalová Iva (1.E), Skoupil Pavel (1.B), Šimůnková Jitka (1.C), Vaňková Michaela (1.A)

 
8.9.
(So)
 

 

Zájezd do Petěrburgu

Langová Stanislava, Macháčková Marcela

 
10.9.
(Po)
 

8:00

Porfilová písemná práce z německého jazyka

Č307

 

Zájezd do Petěrburgu

Langová Stanislava, Macháčková Marcela

 
11.9.
(Út)
 

14:30

Maturita na GyBON

Merkl Lukáš

 

Zájezd do Petěrburgu

Langová Stanislava, Macháčková Marcela

 
12.9.
(St)
 

12:00

Maturita Biskupské gymnázium

Kotler Tomáš

14:00-15:30

Burza učebnic
na hřišti, vstup pro absolventy branou z proluky

Havel Matěj Ondřej, Jahnátek František, Kotler Tomáš, Matoušek Tomáš, Věchet Pavel

 

Zájezd do Petěrburgu

Langová Stanislava, Macháčková Marcela

 
13.9.
(Čt)
 

 

Zájezd do Petěrburgu

Langová Stanislava, Macháčková Marcela

 
14.9.
(Pá)
 

 

Zájezd do Petěrburgu

Langová Stanislava, Macháčková Marcela

 
15.9.
(So)
 

 

Zájezd do Petěrburgu

Langová Stanislava, Macháčková Marcela

 
17.9.
(Po)
 

7:15-14:15

Ústní maturitní zkoušky

M148, Č151

14:30-16:30

TECHAMBITION
Předběžný termín

V403, V407, M408

 
18.9.
(Út)
 

16:30

Schůzky s rodiči žáků prvního ročníku

 

 

VCD Pardubice
Literární seminář 3. a 4. ročník

Krejsová Lenka, Pešek Pavel

 
19.9.
(St)
 

11:00-18:00

Co nás ve škole neučili ..
Školení pedagogického sboru

Bohuslav Lukáš, Čapková Soňa, Hálková Milena, Holubová Edita, Jahnátek František, Jandová Jana, Kantová Tereza, Kotlerová Jana, Krejsová Lenka, Machková Lenka, Melicharová Kateřina, Novák Miroslav, Novák Robert, Nováková Jiřina, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora, Plačková Michaela, Roušalová Iva, Urbanová Markéta, Vaňková Michaela
A311

 

Zájezd Řím

Kotler Tomáš, Nováková Kateřina

 
20.9.
(Čt)
 

8:55-16:15

Exkurze Všestary

1.D
Holubová Edita (1.D)

 

Zájezd Řím

Kotler Tomáš, Nováková Kateřina

 
21.9.
(Pá)
 

 

Zájezd Řím

Kotler Tomáš, Nováková Kateřina

 
22.9.
(So)
 

 

Zájezd Řím

Kotler Tomáš, Nováková Kateřina

 
23.9.
(Ne)
 

 

Kassel - výměnný pobyt - Německo
14 studentů

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 

Zájezd Řím

Kotler Tomáš, Nováková Kateřina

 
24.9.
(Po)
 

8:00-16:15

Exkurze Všestary

1.B
Holubová Edita (1.B)

8:55-16:15

Exkurze Všestary

1.C
Novák Robert (1.C)

 

ZOO Dvůr Králové

3.A, 3.C, 3.D
Bohuslav Lukáš, Jahnátek František, Janečková Šárka, Krejsová Lenka, Stráník Filip

 

Zájezd Řím

Kotler Tomáš, Nováková Kateřina

 

Kassel - výměnný pobyt - Německo
14 studentů

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 
25.9.
(Út)
 

8:55-16:15

Exkurze Všestary

1.A
Novák Robert (1.A)

13:30-16:30

Nostrifikace

Čapková Soňa, Janečková Šárka, Merkl Lukáš, Stráník Filip
Č151

 

Zájezd Řím

Kotler Tomáš, Nováková Kateřina

 

Kassel - výměnný pobyt - Německo
14 studentů

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 
26.9.
(St)
 

14:15

Schůzka VPK + akce říjen

S301

 

Kassel - výměnný pobyt - Německo
14 studentů

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 

Zájezd Řím

Kotler Tomáš, Nováková Kateřina

 

Soutěž
Atletický pohár

Matoušek Tomáš

 
27.9.
(Čt)
 

 

Exkurze do ZOO 3.E

3.E
Matoušek Tomáš, Vojtová Radka

 

Kassel - výměnný pobyt - Německo
14 studentů

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 

Zájezd Řím

Kotler Tomáš, Nováková Kateřina

 

Divadlo Praha
Literární seminář 4. ročník a literární seminář 3. ročník (skupina Mgr. Krejsové)

Krejsová Lenka

 
28.9.
(Pá)
 

 

Kassel - výměnný pobyt - Německo
14 studentů

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 

Zájezd Řím

Kotler Tomáš, Nováková Kateřina

 

Easbourne

Čapková Soňa, Jahnátek František

 
29.9.
(So)
 

 

Kassel - výměnný pobyt - Německo
14 studentů

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 

Easbourne

Čapková Soňa, Jahnátek František

 
30.9.
(Ne)
 

 

Výměnný pobyt - Polsko
Comenius - Be, Pl, Cz, Au

Dočekal Michal, Chmelařová Kateřina

 

Easbourne

Čapková Soňa, Jahnátek František

 
1.10.
(Po)
 

8:55-16:15

Exkurze Všestary

1.E
Holubová Edita (1.E)

 

Výměnný pobyt - Polsko
Comenius - Be, Pl, Cz, Au

Dočekal Michal, Chmelařová Kateřina

 

Easbourne

Čapková Soňa, Jahnátek František

 
2.10.
(Út)
 

10:00-10:45

test matematické gramotnosti

1.B
M410

10:00-10:45

test matematické gramotnosti

1.A
Č308

10:00-12:35

Přednáška- Migrace a lidská práva
Knihovna

4.C
Vaňková Michaela

10:55-11:40

test matematické gramotnosti

1.E
N112

11:50-12:35

test matematické gramotnosti

1.C
M409

11:50-12:35

test matematické gramotnosti

1.D
M408

 

Easbourne

Čapková Soňa, Jahnátek František

 

Výměnný pobyt - Polsko
Comenius - Be, Pl, Cz, Au

Dočekal Michal, Chmelařová Kateřina

 
3.10.
(St)
 

 

Výměnný pobyt - Polsko
Comenius - Be, Pl, Cz, Au

Dočekal Michal, Chmelařová Kateřina

 

Easbourne

Čapková Soňa, Jahnátek František

 

Volejbal dívky
10 děvčat

Vojtová Radka

 
4.10.
(Čt)
 

 

Výměnný pobyt - Polsko
Comenius - Be, Pl, Cz, Au

Dočekal Michal, Chmelařová Kateřina

 

Okresní kolo odbíjená chlapci
na hřišti školy

 

 

Easbourne

Čapková Soňa, Jahnátek František

 
5.10.
(Pá)
 

11:50-13:30

Exkurze ČNB
v rámci hodiny semináře finanční gramotnosti (Vk)

 

 

Easbourne

Čapková Soňa, Jahnátek František

 

Výměnný pobyt - Polsko
Comenius - Be, Pl, Cz, Au

Dočekal Michal, Chmelařová Kateřina

 
6.10.
(So)
 

 

Easbourne

Čapková Soňa, Jahnátek František

 
7.10.
(Ne)
 

 

Výjezdní zasedání školního parlamentu

Kantová Tereza, Vaňková Michaela

 
8.10.
(Po)
 

 

Výjezdní zasedání školního parlamentu

Kantová Tereza, Vaňková Michaela

 
10.10.
(St)
 

8:55- 9:40

Přírodovědný klokan
výběr studentů z 1. a 2. ročníku

1.D, 1.E
Červinka Tomáš, Jandová Jana, Nováková Kateřina
C235, S301, F417

14:15

Provozní porada

 

 

Vila Tugenhat

4.A(SVv), 4.B(SVv), 4.C(SVv), 4.D(SVv), 4.E(SVv)
Kotlerová Jana, Pejšková Barbora

 
15.10.
(Po)
 

8:00-13:30

Matematický orienťák

2.A
Dočekal Michal, Kotler Tomáš (2.A), Plačková Michaela
D214, S215

 
16.10.
(Út)
 

 

Fyzika na ZŠ Nechanice
7 žáků - 2 E

Pekařová Jana

 
17.10.
(St)
 

 

Výměna učitelů - s Psczcynou

Čapková Soňa, Hálková Milena, Janečková Šárka, Nováková Kateřina, Sirůčková Jitka

 
18.10.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Úklid 4C

4.C
Kotlerová Jana (4.C)

 

Výměna učitelů - s Psczcynou

Čapková Soňa, Hálková Milena, Janečková Šárka, Nováková Kateřina, Sirůčková Jitka

 

ZOO

3.B
Kratochvíl Jiří (3.B), Šimůnková Jitka

 
19.10.
(Pá)
 

9:00-12:00

Energetická olypiáda
vybraní studenti 3. a 4. ročníku

 

 

Muzeumm romské kultury Brno

4.E
Holubová Edita (4.E), Novák Robert (4.E)

 

Turnaj XXIV. ročníku Debatní ligy na GJKT

 

 

Terezín

4.A, 4.D
Dočekal Michal, Hodný Luboš, Melicharová Kateřina

 

Výměna učitelů - s Psczcynou

Čapková Soňa, Hálková Milena, Janečková Šárka, Nováková Kateřina, Sirůčková Jitka

 

Stužkovací večírek 4C

 

 
20.10.
(So)
 

 

Turnaj XXIV. ročníku Debatní ligy na GJKT

 

 
21.10.
(Ne)
 

 

Turnaj XXIV. ročníku Debatní ligy na GJKT

 

 
23.10.
(Út)
 

14:15-15:00

Maturitní zkouška z dějepisu
příprava 14:30, zkouška 14:45

Havel Matěj Ondřej, Holubová Edita, Nováková Kateřina
M148

 
24.10.
(St)
 

8:00-14:15

Turnaj ve stolním tenisu pro hendikepované
Výběr studentů bude dělat rozhodčí při regionálním přeboru na praktické škole. (Sp)

 

8:00-10:00

Mezinárodní filosofická olympiáda
vybraní žáci 4. ročník

Květina Jan
V401

9:45

Akce v listopadu
malá sborovna

 

 

Divadelní představení Pygmalion
Praha

3.A(AEC1), 3.B(AEC2), 3.C(AEC1), 3.D(AEC1), 3.E(AEC2)
Čapková Soňa, Jahnátek František

 

Gaudeamus v Brně

2.A, 2.B, 2.C
Kantová Tereza, Kotler Tomáš, Merkl Lukáš, Nováková Jiřina

 

Sportovní akce
Baketbal chlapci - okresní kolo

Skoupil Pavel

 
25.10.
(Čt)
 

10:00-10:45

Beseda s Břetislavem Turečkem (redaktor ČT)

3.A
Jahnátek František (3.A)
S301

10:55-11:40

Beseda s Břetislavem Turečkem (redaktor ČT)

3.A
Kantová Tereza (3.A)
S301

 

Gaudeamus v Brně

2.D, 2.E
Holubová Edita, Plačková Michaela, Strnadová Zdeňka

 
26.10.
(Pá)
 

8:00-16:30

Formativní hodnocení
Školení pedagogického sboru

Bohuslav Lukáš, Čapková Soňa, Červinka Tomáš, Hálková Milena, Havel Matěj Ondřej, Holubová Edita, Chmelařová Kateřina, Jahnátek František, Jandová Jana, Janečková Šárka, Kantová Tereza, Kotler Tomáš, Kotlerová Jana, Krausová Iveta, Krejsová Lenka, Maryšková Lenka, Melicharová Kateřina, Novák Miroslav, Novák Robert, Nováková Kateřina, Pešek Pavel, Plačková Michaela, Roušalová Iva, Sirůčková Jitka, Stráník Filip, Strnadová Zdeňka
S301

8:55-11:40

Filmové představení
Centrál pozn. 2.A se hlásí u Mr

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C
Beckwith Jane Rea (1.A), Flejberková Alena (2.C), Kratochvíl Jiří (3.B), Květina Jan (3.C), Macháčková Marcela (2.E), Matoušek Tomáš (1.E), Merkl Lukáš (2.B), Pejšková Barbora (1.B), Ponce Torres Miguel Angel (1.D), Skoupil Pavel (1.C), Smith Kevin (3.A), Urbanová Markéta (2.D)

8:55-10:45

Filmové představení
Cinestar

3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E
Dočekal Michal (4.A), Hodný Luboš (4.E), Kratěnová Zdislava (4.D), Machková Lenka (4.B), Šimůnková Jitka (4.C), Věchet Pavel (3.D), Vojtová Radka (3.E)

 
29.10.
(Po)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
30.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
31.10.
(St)
 

12:00-13:30

Beseda o uprchlictví v Zambii
Třídy 2A, B, C, D, E v doprovodu vyučujících

Janečková Šárka
T258

14:00-15:30

Schůzka s ředitelem ohledně maturit

4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E
Havel Matěj Ondřej (4.E)
T258

 

KM - předběžný termín

 

 
1.11.
(Čt)
 

 

Día de los Muertos
Expozice - oltář Día de los Muertos - horní vestibul

 

 

Člověk v tísni
2 žáci 3C

Hodný Luboš

 

Divadelní expedice do Drážďan

Krausová Iveta

 
2.11.
(Pá)
 

 

Stužkovací večírek 4B

 

 
5.11.
(Po)
 

 

Terezín

4.B, 4.C
Bohuslav Lukáš, Jandová Jana, Vaňková Michaela

 
6.11.
(Út)
 

 

Broumovské diskuze

Havel Matěj Ondřej, Květina Jan

 
7.11.
(St)
 

9:00-11:00

ChO - kategorie A

Červinka Tomáš
B239

14:00

Prezentace Eastbourne

F417

 

Broumovské diskuze

Havel Matěj Ondřej, Květina Jan

 

KM - předběžný termín

 

 
8.11.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Úklid 4A

4.A
Dočekal Michal (4.A)

 
9.11.
(Pá)
 

 

4A - Stužkovací večírek

 

 
13.11.
(Út)
 

8:00- 9:40

Testování ČŠI - 3. D

3.D
Dmejchal Matěj
V401

10:00-11:40

Testování ČŠI - 3. E

3.E
Dmejchal Matěj
V401

16:30

Deadline zápisu známek
Evidhod, Bakaláři (pouze TV a VP)

 

 
14.11.
(St)
 

14:15-16:15

Čtvrtletní porada učitelů

Beckwith Jane Rea, Bohuslav Lukáš, Čapková Soňa, Červinka Tomáš, Dmejchal Matěj, Dočekal Michal, Dusová Jana, Flejberková Alena, Hálková Milena, Havel Matěj Ondřej, Hodný Luboš, Holubová Edita, Chmelařová Kateřina, Jahnátek František, Jandová Jana, Janečková Šárka, Kantová Tereza, Kotler Tomáš, Kotlerová Jana, Kratochvíl Jiří, Krausová Iveta, Krejsová Lenka, Květina Jan, Langová Stanislava, Macháčková Marcela, Machková Lenka, Maryšková Lenka, Matoušek Tomáš, Melicharová Kateřina, Merkl Lukáš, Novák Miroslav, Novák Robert, Nováková Jiřina, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora, Pekařová Jana, Pešek Pavel, Plačková Michaela, Ponce Torres Miguel Angel, Praktikant Posluchač, Procházková Iveta, Roušalová Iva, Sirůčková Jitka, Skoupil Pavel, Smith Kevin, Stráník Filip, Strnadová Zdeňka, Šimůnková Jitka, Urbanová Markéta, Vaňková Michaela, Věchet Pavel, Vojtová Radka
S301

 

GIS day pro žáky 1. - 3. ročníku
výběr žáků (cca15)

Chmelařová Kateřina

 

Turnaj ve stolním tenisu pro hendikepované
Výběr studentů bude dělat rozhodčí při celostátním přeboru na praktické škole. (Sp)

 

 

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
1. D Návštěva v rámci Čjl (Ho) - 5. 6. hodina

 

 
15.11.
(Čt)
 

16:30

Přes Pobaltí do Petrohradu - prezentace cesty
Literární kavárna - Knihovna města Hradec Králové

 

 

Třídní schůzky a členská schůze Spolku Vítěz

 

 

Turnaj ve stolním tenisu pro hendikepované
Výběr studentů bude dělat rozhodčí při celostátním přeboru na praktické škole. (Sp)

 

 
16.11.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Testování ČŠI 3. A

3.A
Dočekal Michal (3.A)
V401

10:00-11:40

Testování ČŠI - 3. B

3.B
Dočekal Michal (3.B)
V401

11:50-13:30

Testování ČŠI - 3. C

3.C
Dočekal Michal (3.C)
V401

11:50-13:30

Měsíc filmu na školách
moderní dějiny 4. ročník - obě skupiny Kv, Ho

 

 

Stužkovací večírek 4E

 

 
19.11.
(Po)
 

8:00-13:30

Nevypusť duši
workshop o psychohygieně 1A - 302 1B - 305 1C - 306

1.A, 1.B, 1.C
Červinka Tomáš, Janečková Šárka, Vaňková Michaela
S302, D305, Č306

 
20.11.
(Út)
 

8:00-13:30

Nevypusť duši
workshop o psychohygieně 1D - 302 1E - 305

1.D, 1.E
Melicharová Kateřina, Roušalová Iva
S302, D305

 

Florbal chlapci

Skoupil Pavel

 

Praha - výstava - Kupka
Seminář VV 3. ročník

Pejšková Barbora

 
21.11.
(St)
 

9:00

Turnaj v Piškvorkách - oblastní kolo

M410

9:40-10:00

Schůzka třídních 1. a 2. ročníku
Organizace Giving Tuesday a projekt Den Dobra malá sborovna

 

14:00-16:00

Vernisáž výtvarných prací
horní vestibul

Havel Matěj Ondřej, Kotlerová Jana, Pejšková Barbora

14:15-16:15

Školní kolo OČj

Bohuslav Lukáš
S301

 

KM - předběžný termín

 

 

Zábavná fyzika
5 žáků z 1. E

Pekařová Jana

 
22.11.
(Čt)
 

11:00-18:05

Návštěva MFF UK

Havel Matěj Ondřej, Kratochvíl Jiří, Novák Miroslav

 

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
1.E Návštěva v rámci Čjl (Ho) - 5. 6. hodina

 

 
23.11.
(Pá)
 

8:50-10:00

Přednáška - kyberšikana

1.A, 1.B, 1.C(Nz)
S301

10:00-11:15

přednáška - kyberšikana

1.C(Rz), 1.D, 1.E
S301

 

Den vysokých škol na GJKT
o velké přestávce hudební produkce

 

 
27.11.
(Út)
 

8:00- 8:45

Představení projektu Den dobra a poslání Giving Tuesday
1A - v rámci hodiny ZSV - 2. vyučovací hodina

1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E
Vaňková Michaela

14:30-17:00

DobroTyl
14:30 - Dobročiný orientační běh a prezentace možností dobrovolnictví 16:15 - Dobrovolnický bufet, vystoupení školního orchestru, slavnostní rozsvícení vánočního stromu a vyhodnocení běhu a soutěže Design vánoční ozdoby - i žáci 3. a 4.r.

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

 

Demagog.cz
Workshop pro studenty ŽMV v rámci hodiny

 

 

Florbal dívky

Skoupil Pavel

 
28.11.
(St)
 

14:00-18:05

Soutěž v Nj - školní kolo

N411

 

KM - předběžný termín

 

 
29.11.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Úklid 4D (stužkovací zvonění)

Stráník Filip

 
30.11.
(Pá)
 

 

Stužkovací večírek 4D

 

 
3.12.
(Po)
 

11:50-14:25

Anglické divadlo v Draku
Oběd po 4. vyučovací hodině, odchod 12:15

4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E
Čapková Soňa (4.B), Dočekal Michal (4.A), Kratěnová Zdislava (4.D), Matoušek Tomáš (4.E), Smith Kevin (4.C)

 
4.12.
(Út)
 

8:00- 8:45

informace k volbě bloků a VP

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E
Holubová Edita, Kantová Tereza, Kotler Tomáš, Merkl Lukáš, Plačková Michaela
T258

 

Celostátní seminář SOČ

Hodný Luboš, Kratochvíl Jiří

 

Soutěž 5 jazyků
člen poroty

Ponce Torres Miguel Angel

 
5.12.
(St)
 

14:00

Školní kolo soutěže v Aj

Z309, A311, V401, V407

14:15-15:15

Porada VPK o nepovinných předmětech
+ informace o pilotáži volby zaměření a VP

S301

 

KM - předběžný termín

 

 
6.12.
(Čt)
 

 

Praha - výstavy Kupka, kubizmus

4.A(SVv), 4.B(SVv), 4.C(SVv), 4.D(SVv), 4.E(SVv)
Pejšková Barbora

 
7.12.
(Pá)
 

12:45-18:05

FCE

V401, M408

 

Krajské kolo CHO - Pardubice
Josef Končar 4A

 

 
10.12.
(Po)
 

 

Alpy - lyžařský zájezd
41 vybraných žáků

Matoušek Tomáš, Skoupil Pavel, Věchet Pavel, Vojtová Radka

 

Domluva projektu v Pszczyně

Havel Matěj Ondřej, Holubová Edita, Květina Jan, Melicharová Kateřina

 
11.12.
(Út)
 

 

Alpy - lyžařský zájezd
41 vybraných žáků

Matoušek Tomáš, Skoupil Pavel, Věchet Pavel, Vojtová Radka

 
12.12.
(St)
 

14:15

Porada

 

 

Alpy - lyžařský zájezd
41 vybraných žáků

Matoušek Tomáš, Skoupil Pavel, Věchet Pavel, Vojtová Radka

 
13.12.
(Čt)
 

 

Alpy - lyžařský zájezd
41 vybraných žáků

Matoušek Tomáš, Skoupil Pavel, Věchet Pavel, Vojtová Radka

 
14.12.
(Pá)
 

 

Filosofická olympiáda - Nebojme se myslet
Olomouc - vybraní studenti

 

 

Alpy - lyžařský zájezd
41 vybraných žáků

Matoušek Tomáš, Skoupil Pavel, Věchet Pavel, Vojtová Radka

 
17.12.
(Po)
 

 

La posada mexicana
mezinárodní akce 16 vybraných studentů

Ponce Torres Miguel Angel

 
18.12.
(Út)
 

8:00-16:15

Czech Press Foto - výstava novinářských fotografií Praha
Seminář Žurnalistika a Mdiální výchova Dozor Do

 

12:00-16:30

Simulace parlamentního jednání
Semináře PMV a SsE 3. ročník - dozor Kv, Mv

Melicharová Kateřina

16:30

Předvánoční posezení pedagogického sboru

A311

 
21.12.
(Pá)
 

8:00- 9:45

Beseda s Ing. Markem Libřickým
velvyslancem ČR v Thajsku seminář PMV 3. ročník a ostatní žáci 3. ročníku po dohodě s vyučujícím. Garant - Kv

 

10:55-11:40

Zpívání na schodech

 

 
24.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
26.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
3.1.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

 

 
4.1.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 
9.1.
(St)
 

14:15-16:15

Porada učitelů

S301

14:15

Mezinárodní jazkové zkoušky (Aj) nanečisto

 

 
17.1.
(Čt)
 

 

Den otevřených dveří na GJKT

 

 
20.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz 1C
Vraní bouda

Dočekal Michal, Krejsová Lenka, Věchet Pavel

 
21.1.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz 1C
Vraní bouda

Dočekal Michal, Krejsová Lenka, Věchet Pavel

 
22.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz 1C
Vraní bouda

Dočekal Michal, Krejsová Lenka, Věchet Pavel

 
23.1.
(St)
 

14:10-18:05

Školní kolo olympiáda zeměpis

Z309

14:15

Plastic Ocean - promítání filmu

 

 

Lyžařský kurz 1C
Vraní bouda

Dočekal Michal, Krejsová Lenka, Věchet Pavel

 
24.1.
(Čt)
 

9:45

Akce - únor

 

 

Lyžařský kurz 1C
Vraní bouda

Dočekal Michal, Krejsová Lenka, Věchet Pavel

 
25.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz 1C
Vraní bouda

Dočekal Michal, Krejsová Lenka, Věchet Pavel

 
29.1.
(Út)
 

8:00-12:35

Matematická olympiáda
Školní kolo kat. B, C - vybraní žáci 1. a 2. ročníku (Nk)

F423

16:30

Ukončení zápisu známek

 

 

Florbal chlapci - krajské kolo

Skoupil Pavel

 

Okresní kolo OČJ

Bohuslav Lukáš

 
30.1.
(St)
 

14:15

Klasifikační porada

 

 

Florbal - dívky

Matoušek Tomáš

 
31.1.
(Čt)
 

8:55-12:35

Ekonomická olympiáda
5 žáků

Hodný Luboš

 

Pololetní vysvědčení - výpis

 

 
1.2.
(Pá)
 

 

Exkurze Petrof (učitelé)
sraz 9:00

 

 

Pololetní prázdniny

 

 
4.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - 1A,B

Dočekal Michal, Matoušek Tomáš, Novák Miroslav, Skoupil Pavel, Vaňková Michaela, Vojtová Radka

 
5.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - 1A,B

Dočekal Michal, Matoušek Tomáš, Novák Miroslav, Skoupil Pavel, Vaňková Michaela, Vojtová Radka

 
6.2.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - 1A,B

Dočekal Michal, Matoušek Tomáš, Novák Miroslav, Skoupil Pavel, Vaňková Michaela, Vojtová Radka

 

Florbal chlapci

Věchet Pavel

 
7.2.
(Čt)
 

9:40-10:00

Setkání pedagogů se školním psychologem

S301

 

Lyžařský kurz - 1A,B

Dočekal Michal, Matoušek Tomáš, Novák Miroslav, Skoupil Pavel, Vaňková Michaela, Vojtová Radka

 
8.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - 1A,B

Dočekal Michal, Matoušek Tomáš, Novák Miroslav, Skoupil Pavel, Vaňková Michaela, Vojtová Radka

 
9.2.
(So)
 

 

Lyžařský kurz - 1A,B

Dočekal Michal, Matoušek Tomáš, Novák Miroslav, Skoupil Pavel, Vaňková Michaela, Vojtová Radka

 
11.2.
(Po)
 

 

Krajské kolo soutěže v Nj
Holomek(3B), Nováková(2A)

 

 

Soutěž
Okresní kolo Aj kat. IIIA

 

 

Barevný týden
organizuje studentský parlament

 

 
12.2.
(Út)
 

8:00- 8:45

Informace zástupce ředitele o volbě bloků a VP

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E
Novák Miroslav
T258

 

Návštěva Střediska rané péče
Seminář psychologie - v rámci hodin organizuje Ke

 

 

Barevný týden
organizuje studentský parlament

 

 
13.2.
(St)
 

14:15

Schůzka VPK

 

 

Barevný týden
organizuje studentský parlament

 

 
14.2.
(Čt)
 

 

Barevný týden
organizuje studentský parlament

 

 
15.2.
(Pá)
 

 

Barevný týden
organizuje studentský parlament

 

 

Maturitní ples GJKT

 

 
18.2.
(Po)
 

15:30

Carmen - ND Praha
výběr žáků

Kotlerová Jana, Pejšková Barbora

 
19.2.
(Út)
 

12:45-16:15

Akce v rámci projektu Dobrotyl

1.C
Janečková Šárka (1.C)

 

Studijní vědecká knihovna
1B v rámci výuky ČjL

 

 
20.2.
(St)
 

9:40-10:00

Porada učitelů (rychlá)

S301

14:00

Prezentiáda - školní kolo

S301

14:15

Mimoškolní aktivity
přednáška Luďka Čižinského (zkušenosti ze stáže v Bruselu u europoslance J. Pospíšila)

Z309

 

Biologická Olympiáda - školní kolo

 

 
22.2.
(Pá)
 

 

Přednáška - Poradna pro lidi ve finanční tísni
Seminář finanční gramotnosti organizuje Vk

 

 
25.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
26.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
27.2.
(St)
 

9:00-15:00

Pracovní skupina - ročníkové práce

 

 

Jarní prázdniny

 

 
28.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
1.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
4.3.
(Po)
 

13:40

Scůzka - Polsko
PK: Aj. ČjL, Cj (Rj), Bi, výchovný poradce

 

 

Mladí delegáti v OSN
V hodině ZSV 3C (Vk)

 

 

Lyžařský výcvik 1 D, E

Dmejchal Matěj, Chmelařová Kateřina, Matoušek Tomáš, Skoupil Pavel, Vojtová Radka

 
5.3.
(Út)
 

 

Komplexní práce se třídou

Holubová Edita, Janečková Šárka, Kantová Tereza

 

Lyžařský výcvik 1 D, E

Dmejchal Matěj, Chmelařová Kateřina, Matoušek Tomáš, Skoupil Pavel, Vojtová Radka

 
6.3.
(St)
 

 

Debatní klub
Mezinárodní turnak - Slovinsko

Krausová Iveta

 

Lyžařský výcvik 1 D, E

Dmejchal Matěj, Chmelařová Kateřina, Matoušek Tomáš, Skoupil Pavel, Vojtová Radka

 

Výjezd do Jesenice u Prahy
sdílení zkušeností VPK

Bohuslav Lukáš, Havel Matěj Ondřej, Janečková Šárka, Novák Robert, Nováková Jiřina, Sirůčková Jitka

 
7.3.
(Čt)
 

14:00-16:00

Beseda s Jiřím Padevětem
organizuje Petr Syruček (uč. 215,214,213)

 

 

Exkurze na MF v Praze
seminář Fy 3. ročník

Kratochvíl Jiří, Plačková Michaela

 

Lyžařský výcvik 1 D, E

Dmejchal Matěj, Chmelařová Kateřina, Matoušek Tomáš, Skoupil Pavel, Vojtová Radka

 

Debatní klub
Mezinárodní turnak - Slovinsko

Krausová Iveta

 

Mladí delegáti v OSN
V hodině ZSV 3A (Vk)

 

 
8.3.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Do Německa na zkušenou
v rámci SNj

 

 

Absolvenský ples

 

 

Lyžařský výcvik 1 D, E

Dmejchal Matěj, Chmelařová Kateřina, Matoušek Tomáš, Skoupil Pavel, Vojtová Radka

 

Debatní klub
Mezinárodní turnak - Slovinsko

Krausová Iveta

 
9.3.
(So)
 

 

Lyžařský výcvik 1 D, E

Dmejchal Matěj, Chmelařová Kateřina, Matoušek Tomáš, Skoupil Pavel, Vojtová Radka

 
10.3.
(Ne)
 

 

Long story short
Rakousko

Dočekal Michal, Merkl Lukáš

 
11.3.
(Po)
 

10:00-12:00

Školní kolo CHO

Červinka Tomáš
S302

 

Long story short
Rakousko

Dočekal Michal, Merkl Lukáš

 

Exkurze učitelů - Pszczyny
Aj, Bi, Cjl, Ps, Rj

 

 
12.3.
(Út)
 

 

Exkurze učitelů - Pszczyny
Aj, Bi, Cjl, Ps, Rj

 

 

Long story short
Rakousko

Dočekal Michal, Merkl Lukáš

 
13.3.
(St)
 

8:55-11:40

CHO - praktická část

Červinka Tomáš
C240

12:45-18:05

Sraz bývalých zaměstnanců školy

A311

13:55-14:15

Informace k projektu Moje škola
schůzka pozvaných učitelů

S301

14:15

PK dějepis

 

 

Long story short
Rakousko

Dočekal Michal, Merkl Lukáš

 

Exkurze učitelů - Pszczyny
Aj, Bi, Cjl, Ps, Rj

 

 
14.3.
(Čt)
 

 

Long story short
Rakousko

Dočekal Michal, Merkl Lukáš

 
15.3.
(Pá)
 

9:40-10:00

Středoškolská stávka za klima

 

 

Long story short
Rakousko

Dočekal Michal, Merkl Lukáš

 
18.3.
(Po)
 

8:00-14:25

Matboj

2.D
Dočekal Michal, Kotler Tomáš, Plačková Michaela
N112, A113, M148, T258, A157

 

Soutěž
Krajské kolo Aj kat. IIIB

 

 
19.3.
(Út)
 

10:00-12:35

Exkurze Petrof

1.D(Hv)
Kotlerová Jana

11:50-16:15

Den dobra - 2C

2.C
Kantová Tereza

 
20.3.
(St)
 

8:00-13:30

Sportovní akce
kopaná chlapci - okresní kolo - výběr viz soupiska

Matoušek Tomáš

14:00-16:00

Beseda s Erikem Taberym

Z213, D214, S215

14:15

Soutěž v předčítání Bücherwurm (Nj)
školní kolo

N411

 

Fyzika hravě
vybraní žáci 2E

Pekařová Jana

 
21.3.
(Čt)
 

8:55-10:45

Fyzika všemi smysly

1.B(Šz), 1.C, 1.D
Plačková Michaela
F417, F424

10:00-11:40

Den otevřených dveří EMERGENCY FN HK
Seminář Bi - Roušalová

 

10:00-13:30

Exkurze Petrof

1.C(Hv)
Pešek Pavel

10:55-12:35

Fyzika všemi smysly

1.A, 1.B(Nz), 1.E
Pekařová Jana
F417, F424

 

krajské kolo konverzační soutěže v RJ
(2 žáci)

 

 
22.3.
(Pá)
 

9:45

Vystoupení školního orchestru a sbírka Daruj boty pro azylový dům
Upoutávka na benefiční koncert

 

10:00-11:40

Matematický klokan
pro zájemce dle rozpisu

1.D, 2.D, 2.E, 3.D
B201, B202, C235, S301, M410, N411, F417

 

Benefiční koncert pro Štěpánka
klub BB69 (od 18:00)

 

 

Náboj - Praha
2 týmy po 5 žácích

 

 
23.3.
(So)
 

 

Exkurze do Prahy
vybraní žáci 2. B

Havel Matěj Ondřej

 
25.3.
(Po)
 

10:00-12:35

Exkurze Petrof

1.E(Hv)
Merkl Lukáš

 

Fakta a mýty o EU
v rámci hodin ZSV (3C)

 

 
26.3.
(Út)
 

8:55-13:30

Pilot Cermat - zkušební DT
2 - 3 hodina Maturující z Rj - 4D 3 - 4 hodina Maturující z Rj - 4E 5 - 6 hohina Maturijící z Fj - 4A

S301

 

Národní technické muzeum

3.E
Červinka Tomáš, Vojtová Radka

 

Konverzační soutěž ve Šj - krajské kolo

 

 
27.3.
(St)
 

8:00-10:45

Exkurze Petrof

1.A(Hva), 1.B(Hva)
Merkl Lukáš

8:00-10:45

Exkurze Petrof

1.A(Hvč), 1.B(Hvč)
Kotlerová Jana

8:55-11:40

Dějepisná soutěž gymnázií
Na GyBoNu; 3 vybraní žáci

Havel Matěj Ondřej

14:00-14:30

Prezentace politologie na UHK
(z pohledu absolventky Veroniky Hojné)

A311

14:15

Klasifikační porada

 

 
28.3.
(Čt)
 

16:30-18:00

Třídní schůzky a členská schůze Spolku Vítěz

 

17:00-17:30

Schůzka rodičů žáků jedoucích do Eastbourne

Čapková Soňa, Merkl Lukáš
Z309

 

Fakta a mýty o EU
v rámci hodin ZSV (3A)

 

 
29.3.
(Pá)
 

12:10-13:50

Příběhy z Mayukwayukwa
v učebně 301

 

 

Krajské kolo BiO - kategotie A

 

 
2.4.
(Út)
 

 

Krajské kolo soutěže ve Fj

Macháčková Marcela

 

Matematická olympiáda
Krajské kolo - kategirie C Hoffmannová, Korbel 1D

 

 

Projektová soutěž Zatlanka
Zahradník, Pokorný - 3D

Novák Robert

 

Krajské finále - kopaná vJičíně
Chlapci

Skoupil Pavel

 
3.4.
(St)
 

8:55-11:40

Chemická olympiáda - kategorie B
školní kolo

Červinka Tomáš
C235

 

Fyzikální měření s Cernem MFF UK Praha
několik žáků

 

 
4.4.
(Čt)
 

 

Recitační soutěž v AJ Pardubice
Palečková (2D)

 

 

OČJ - krajské kolo

Bohuslav Lukáš

 
5.4.
(Pá)
 

 

Krajské kolo BiO kat. B
1 student

 

 

Divadlo Rokoko
LS 3. ročník - Kj

3.A(LS1), 3.C(LS1)
Krejsová Lenka

 
6.4.
(So)
 

 

Krajské kolo ChO kategorie C
jeden student

 

 
7.4.
(Ne)
 

 

Výměna s německou školou (Kassel), Němci v HK

 

 
8.4.
(Po)
 

8:00-11:40

Planetárium

1.B, 1.C
Pekařová Jana, Plačková Michaela

 

Jazykový pobyt v Eastbourne

Čapková Soňa, Merkl Lukáš

 

Okresní kolo SOČ

Hodný Luboš, Jahnátek František, Stráník Filip
S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308, Z309

 

Výměna s německou školou (Kassel), Němci v HK

 

 
9.4.
(Út)
 

 

Výměna s německou školou (Kassel), Němci v HK

 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne

Čapková Soňa, Merkl Lukáš

 
10.4.
(St)
 

11:50-14:25

Písemná práce ČjL

A211, A212, Z213, S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308, M408, M409, M410

12:30

Písemná práce státní maturitní zkoušky ČjL

 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne

Čapková Soňa, Merkl Lukáš

 

Výměna s německou školou (Kassel), Němci v HK

 

 
11.4.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Písemná práce Aj

A211, A212, B239, S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308, M408, M409

12:15-14:00

Písemná práce Rj

A211

 

Jazykový pobyt v Eastbourne

Čapková Soňa, Merkl Lukáš

 

Sdílení - Gymnázium Na Zatlance

Holubová Edita, Kantová Tereza, Květina Jan, Melicharová Kateřina, Vaňková Michaela

 

Písemná práce státní maturitní zkoušky CJ
Aj - začátek 8:00 Rj - začátek 12:30

 

 

Výměna s německou školou (Kassel), Němci v HK

 

 
12.4.
(Pá)
 

13:15

Písemná část profilové zkoušky z anglického jazyka

 

 

Ředitelské volno

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

 

Jazykový pobyt v Eastbourne

Čapková Soňa, Merkl Lukáš

 

Přijímací zkoušky - 1. termín
Matematika 8:30 Český j. a lit. 10:50 Anglický jazyk 12:40

 

 
13.4.
(So)
 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne

Čapková Soňa, Merkl Lukáš

 
14.4.
(Ne)
 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne

Čapková Soňa, Merkl Lukáš

 
15.4.
(Po)
 

8:00-16:15

Filmové představení Zelená kniha
Cinestar sraz 8:15 před kinem Cena: 80 Kč

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E
Bohuslav Lukáš (3.D), Červinka Tomáš (1.B), Dočekal Michal (4.A), Hodný Luboš (4.E), Holubová Edita (2.E), Chmelařová Kateřina (2.B), Jahnátek František (3.C), Janečková Šárka (1.C), Kantová Tereza (2.C), Kotler Tomáš (2.A), Kratochvíl Jiří (3.B), Krejsová Lenka (3.A), Machková Lenka (4.B), Nováková Jiřina, Nováková Kateřina (1.D), Plačková Michaela (2.D), Roušalová Iva (1.E), Stráník Filip (4.D), Šimůnková Jitka (4.C), Vaňková Michaela (1.A), Vojtová Radka (3.E)

13:15

Písemná část profilové zkoušky z německého, španělského, ruského a francouzského jazyka

 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne

Čapková Soňa, Merkl Lukáš

 

Přijímací zkoušky - 2. termín
Matematika 8:30 Český j. a lit. 10:50 Anglický jazyk 13:00

 

 
16.4.
(Út)
 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne

Čapková Soňa, Merkl Lukáš

 

Technické muzeum Praha

3.D
Bohuslav Lukáš, Roušalová Iva

 
17.4.
(St)
 

 

Kurz zážitkové pedagogiky

Červinka Tomáš, Janečková Šárka, Kantová Tereza, Kotlerová Jana, Novák Robert, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora, Roušalová Iva, Šimůnková Jitka, Vaňková Michaela
M148, Č151

 

Jazykový pobyt v Eastbourne

Čapková Soňa, Merkl Lukáš

 
18.4.
(Čt)
 

 

Kurz zážitkové pedagogiky

Červinka Tomáš, Janečková Šárka, Kantová Tereza, Kotlerová Jana, Novák Robert, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora, Roušalová Iva, Šimůnková Jitka, Vaňková Michaela
M148, Č151

 

Velikonoce

 

 

Povinné školení zaměstnanců - Bezpečnost na internetu

 

 
19.4.
(Pá)
 

 

Velikonoce

 

 
22.4.
(Po)
 

 

Velikonoce

 

 
23.4.
(Út)
 

8:00-10:45

Azylový dům - Daruj boty

1.A
Vaňková Michaela

 

ZOO Liberec

3.A(SBi1), 3.A(SBi2), 3.A(SBi3), 3.B(SBi1), 3.B(SBi2), 3.B(SBi3), 3.C(SBi1), 3.C(SBi2), 3.C(SBi3), 3.D(SBi1), 3.D(SBi2), 3.D(SBi3), 3.E(SBi3), 3.E(SBi2), 3.E(SBi1)
Roušalová Iva (3.E(SBi1)), Vojtová Radka (3.E(SBi2))

 
24.4.
(St)
 

14:15-16:00

Schůze VPK

S301

 

Regionální kolo soutěže v předčítání německého textu
Pardubice (V. Nováková)

Sirůčková Jitka

 

Recitační soutěž

Ponce Torres Miguel Angel

 
25.4.
(Čt)
 

 

Náslechy studentů PdF
u zájemců z řad pedagogů

 

 

Technické muzeum Praha

3.B
Kratochvíl Jiří, Roušalová Iva

 
26.4.
(Pá)
 

 

Celostátní olympiáda ve ŠJ
Eliška Kolářová

Ponce Torres Miguel Angel

 

Náslechy studentů PdF
u zájemců z řad pedagogů

 

 
29.4.
(Po)
 

12:00

Konec zápisu známek
4. ročník 2. pololetí

 

16:20

Klasifikační porada 4. ročník

 

 

FO - krajské kolo
kategorie B, C, D

Kratochvíl Jiří
F417, F423, F424

 
30.4.
(Út)
 

8:00-12:35

Planetárium

1.A, 1.D, 1.E
Kratochvíl Jiří (1.E), Pekařová Jana (1.D), Plačková Michaela (1.A)

13:40-14:25

Vysvědčení - 4. ročník

 

 
2.5.
(Čt)
 

8:00

SMZ - Matematika DT

 

13:00

SMZ - Anglický jazyk DT

 

13:40-14:25

Prevence hazardu
13:00 - 14:00 - pozor změna místnosti Celý 2. ročník (7. vyuč. hodina odpadá) oběd před nabo po přednášce

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E
A157

 

Technické muzeum Praha

3.C
Jahnátek František, Šimůnková Jitka

 
3.5.
(Pá)
 

8:00

SMZ - Český jazyk a literatura - DT

 

14:00

SMZ - Ruský jazyk DT

 

 
6.5.
(Po)
 

10:00-13:30

Matematika+
píše se na našem gymnáziu, 60 - 70 žáků

S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308

 
7.5.
(Út)
 

8:55-10:45

Praktická maturitní zkouška z IVT

Dmejchal Matěj, Dočekal Michal, Procházková Iveta
V407

10:55-12:35

Praktická maturitní zkouška z IVT

Hálková Milena, Machková Lenka
V407

 

Studentské volby - Evropský parlament

 

 
9.5.
(Čt)
 

 

Studentské volby - Evropský parlament

 

 
13.5.
(Po)
 

7:05-18:05

Krajské kolo SOČ

Hodný Luboš, Jahnátek František
S301, S302, D305, Č306, Č307, Č308, Z309

7:05- 9:40

SOČ
Rezervace

T258

 
14.5.
(Út)
 

8:00-13:30

Náhradní termín JPZ
Matematika 8:30 (Ná) Český j. a lit. 10:50 (Nv) Anglický jazyk 12:40 (No)

B239

 
15.5.
(St)
 

14:15

Porada sboru

 

14:15

Przentace pobytu v Eastbourne

A311

 
16.5.
(Čt)
 

 

Terezín

2.A, 2.B
Bohuslav Lukáš, Havel Matěj Ondřej, Kotler Tomáš, Merkl Lukáš

 
20.5.
(Po)
 

 

Ústní maturity 4. A, B, C

 

 
21.5.
(Út)
 

8:00- 9:40

Azylový dům Pouchov

1.A
Vaňková Michaela

 

Ústní maturity 4. A, B, C

 

 
22.5.
(St)
 

 

Vazební věznice Pankrác

3.A(Epr), 3.B(Epr), 3.C(Epr), 3.D(Epr), 3.E(Epr)
Hodný Luboš

 

Ústní maturity 4. A, B, C

 

 
23.5.
(Čt)
 

 

Ústní maturity 4. A, B, C

 

 
24.5.
(Pá)
 

14:00

Ústní zkouška Aj - pro budoucí žáky 1. ročníku
Sraz 14:00 v dolním vestibulu

 

 

Ústní maturity 4. A, B, C

 

 

Exkurze Praha

3.A(SVv), 3.B(SVv), 3.C(SVv), 3.D(SVv), 3.E(SVv)
Pejšková Barbora

 
27.5.
(Po)
 

 

Ústní maturity 4. D, E

 

 
28.5.
(Út)
 

 

Ústní maturity 4. D, E

 

 
29.5.
(St)
 

 

Ústní maturity 4. D, E

 

 
30.5.
(Čt)
 

 

Ústní maturity 4. D, E

 

 
31.5.
(Pá)
 

9:45-10:00

Schůzka TU 1. ročník
Malá sborovna

Červinka Tomáš, Janečková Šárka, Nováková Kateřina, Roušalová Iva, Vaňková Michaela

 

Ústní maturity 4. D, E

 

 
3.6.
(Po)
 

 

Parlamentního zasedání na Krajském zastupitelstvu
8 žáků

Květina Jan, Melicharová Kateřina

 
5.6.
(St)
 

17:00-18:00

Předávání maturitních vysvědčení
sál Filharmonie HK

 

 
6.6.
(Čt)
 

 

Terezín

2.C, 2.E
Holubová Edita, Kantová Tereza, Vaňková Michaela

 
7.6.
(Pá)
 

 

Terezín

2.C, 2.E
Holubová Edita, Kantová Tereza, Vaňková Michaela

 
12.6.
(St)
 

9:40-10:00

dobrovolnictví pro AFS Mezikulturní programy

 

 
17.6.
(Po)
 

8:00-16:15

Moje škola - Dílny
Začátek 8:00 v první dílně

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E

 

Sportovní a turistický kurz
Kemp Pecka

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E
Dmejchal Matěj, Holubová Edita, Kantová Tereza, Kotler Tomáš, Matoušek Tomáš, Merkl Lukáš, Plačková Michaela, Ponce Torres Miguel Angel, Skoupil Pavel, Stráník Filip, Věchet Pavel, Vojtová Radka

 

Zážitkový kurz 4 dny v reálném socializmu

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E
Bohuslav Lukáš, Čapková Soňa, Dočekal Michal, Hodný Luboš, Jahnátek František, Krausová Iveta, Květina Jan, Melicharová Kateřina

 
18.6.
(Út)
 

 

Zážitkový kurz 4 dny v reálném socializmu

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E
Bohuslav Lukáš, Čapková Soňa, Dočekal Michal, Hodný Luboš, Jahnátek František, Krausová Iveta, Květina Jan, Melicharová Kateřina

 

Sportovní a turistický kurz
Kemp Pecka

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E
Dmejchal Matěj, Holubová Edita, Kantová Tereza, Kotler Tomáš, Matoušek Tomáš, Merkl Lukáš, Plačková Michaela, Ponce Torres Miguel Angel, Skoupil Pavel, Stráník Filip, Věchet Pavel, Vojtová Radka

 

Moje škola - výjezd

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E
Červinka Tomáš (1.B), Janečková Šárka (1.C), Kotlerová Jana (1.D), Krejsová Lenka (1.B), Novák Robert (1.A), Nováková Kateřina (1.D), Pejšková Barbora (1.E), Roušalová Iva (1.E), Šimůnková Jitka (1.C), Vaňková Michaela (1.A)
B201, S301, D305, Č308, F424

 
19.6.
(St)
 

 

Zážitkový kurz 4 dny v reálném socializmu

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E
Bohuslav Lukáš, Čapková Soňa, Dočekal Michal, Hodný Luboš, Jahnátek František, Krausová Iveta, Květina Jan, Melicharová Kateřina

 

Sportovní a turistický kurz
Kemp Pecka

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E
Dmejchal Matěj, Holubová Edita, Kantová Tereza, Kotler Tomáš, Matoušek Tomáš, Merkl Lukáš, Plačková Michaela, Ponce Torres Miguel Angel, Skoupil Pavel, Stráník Filip, Věchet Pavel, Vojtová Radka

 

Moje škola - výjezd

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E
Červinka Tomáš (1.B), Janečková Šárka (1.C), Kotlerová Jana (1.D), Krejsová Lenka (1.B), Novák Robert (1.A), Nováková Kateřina (1.D), Pejšková Barbora (1.E), Roušalová Iva (1.E), Šimůnková Jitka (1.C), Vaňková Michaela (1.A)
B201, S301, D305, Č308, F424

 
20.6.
(Čt)
 

8:00-13:30

Moje škola
Příprava prezentací: 1A(301), 1B(305), 1C(201), 1D(424), 1E(308)

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E
Červinka Tomáš (1.B), Flejberková Alena (1.A), Chmelařová Kateřina (1.E), Jandová Jana (1.A), Janečková Šárka (1.C), Kratěnová Zdislava (1.E), Kratochvíl Jiří (1.D), Krejsová Lenka (1.B), Langová Stanislava (1.C), Macháčková Marcela (1.C), Machková Lenka (1.B), Novák Robert (1.A), Nováková Jiřina (1.D), Nováková Kateřina (1.D), Roušalová Iva (1.E), Strnadová Zdeňka (1.B), Šimůnková Jitka (1.C), Vaňková Michaela (1.A)
B201, S301, D305, Č308, F424

 

Sportovní a turistický kurz
Kemp Pecka

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E
Dmejchal Matěj, Holubová Edita, Kantová Tereza, Kotler Tomáš, Matoušek Tomáš, Merkl Lukáš, Plačková Michaela, Ponce Torres Miguel Angel, Skoupil Pavel, Stráník Filip, Věchet Pavel, Vojtová Radka

 

Zážitkový kurz 4 dny v reálném socializmu

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E
Bohuslav Lukáš, Čapková Soňa, Dočekal Michal, Hodný Luboš, Jahnátek František, Krausová Iveta, Květina Jan, Melicharová Kateřina

 
21.6.
(Pá)
 

8:00-13:30

Moje škola
Prezentace: sraz v 8:00 1A(301), 1B(305), 1C(201), 1D(424), 1E(308)

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E
Červinka Tomáš (1.B), Flejberková Alena (1.A), Chmelařová Kateřina (1.E), Jandová Jana (1.A), Janečková Šárka (1.C), Kratěnová Zdislava (1.E), Kratochvíl Jiří (1.D), Krejsová Lenka (1.B), Langová Stanislava (1.C), Macháčková Marcela (1.C), Machková Lenka (1.B), Novák Robert (1.A), Nováková Jiřina (1.D), Nováková Kateřina (1.D), Roušalová Iva (1.E), Strnadová Zdeňka (1.B), Šimůnková Jitka (1.C), Vaňková Michaela (1.A)
B201, S301, D305, Č308, F424

14:00

Konec zápisu známek

 

 

Sportovní a turistický kurz
Kemp Pecka

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E
Dmejchal Matěj, Holubová Edita, Kantová Tereza, Kotler Tomáš, Matoušek Tomáš, Merkl Lukáš, Plačková Michaela, Ponce Torres Miguel Angel, Skoupil Pavel, Stráník Filip, Věchet Pavel, Vojtová Radka

 

Zážitkový kurz 4 dny v reálném socializmu

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E
Bohuslav Lukáš, Čapková Soňa, Dočekal Michal, Hodný Luboš, Jahnátek František, Krausová Iveta, Květina Jan, Melicharová Kateřina

 
24.6.
(Po)
 

14:00-16:30

Pedagogická rada

 

 

školení první pomoci pro 2. ročníky
2A(Sn, Tz), 2B (Lg/Ma, Ná), 2C - IVT Čj (Sm) sraz v 8:00 v kmenových třídách 2C IVT Aj (Do), 2D (Mt, Sp), 2E (Fb, Si) sraz v 10:00 v kmenových třídách

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

 

Kino Free solo
Cinestar - sraz 8:30 před kinem

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E
Hodný Luboš, Chmelařová Kateřina, Jandová Jana, Kotlerová Jana, Kratěnová Zdislava, Krausová Iveta, Melicharová Kateřina, Novák Robert, Pejšková Barbora, Pekařová Jana, Procházková Iveta

 
25.6.
(Út)
 

17:00-18:00

Schůzka se žáky budoucích prvních ročníků a jejich rodiči
1A (PFy), 1B (213, 214, 215), 1C (PCh), 1D (PBi), 1E (301)

Z213, D214, S215, C235, S301, F417

 

Multikulturní den
sraz ve třídách v 8:00 1A-Nv (215), 1B-Pj (235), 1C-Jd (201), 1D-Sn (309), 1E- Ho (213), 2A - Pz (311), 2B - Ch(214), 2C -Tz (308), 2D - Mk (307), 2E - Ks (306), 3A - Sp (305), 3B - Mv (424), 3C - Do (302), 3D-Vt (151), 3E-Pe (202)

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E
Čapková Soňa, Flejberková Alena, Kratěnová Zdislava, Matoušek Tomáš, Sirůčková Jitka
S301, M408, M409, M410, N411, Š414, F417, T258

 
26.6.
(St)
 

8:00-16:15

Formativní hodnocení II

Bohuslav Lukáš, Čapková Soňa, Červinka Tomáš, Dmejchal Matěj, Dočekal Michal, Hálková Milena, Havel Matěj Ondřej, Hodný Luboš, Holubová Edita, Chmelařová Kateřina, Jahnátek František, Jandová Jana, Janečková Šárka, Kantová Tereza, Kotlerová Jana, Melicharová Kateřina, Novák Miroslav, Novák Robert, Nováková Jiřina, Pejšková Barbora, Pekařová Jana, Pešek Pavel, Plačková Michaela, Roušalová Iva, Sirůčková Jitka, Stráník Filip, Vaňková Michaela
S301

16:15-21:00

Závěrečné setkání zaměstnanců gymnázia
spojené s hodnocením uplynulého školního roku

 

 

Sportovní Den
Dle rozpisu

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

 
27.6.
(Čt)
 

8:30- 9:45

Závěrečná schůze školního parlamentu

S302

10:00-12:35

Úklid školy a okolí

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

13:00-14:00

Burza učebnic

 

 
28.6.
(Pá)
 

8:00

Vysvědčení

 

10:00

Provozní porada

 

 
19.8.
(Po)
 

9:00

Porada vedení

Hálková Milena, Havel Matěj Ondřej, Novák Miroslav, Nováková Jiřina, Pešek Pavel

 
20.8.
(Út)
 

9:00

Porada vedení

Hálková Milena, Havel Matěj Ondřej, Novák Miroslav, Nováková Jiřina, Pešek Pavel

 
21.8.
(St)
 

9:00

Porada vedení

Hálková Milena, Havel Matěj Ondřej, Novák Miroslav, Nováková Jiřina, Pešek Pavel

 
26.8.
(Po)
 

8:00

Zahajovací porada pedagogů

 

10:00

Výjezdní soustředění zaměstnanců gymnázia

 

 
27.8.
(Út)
 

9:00

Doklasifikace

 

10:00-11:00

Rozdílová zkouška z MA

Jandová Jana, Nováková Kateřina

11:00-12:45

Schůzky PK IVT, Ev, Ch, Z, F, Tv

 

13:00-14:45

Schůzky PK Aj, Čj, Bi, M

 

 
28.8.
(St)
 

9:00-16:00

Školení Co nás ve škole neučili II
školení pro učitele

 

 
29.8.
(Čt)
 

9:00-10:45

Schůzky PK Cj, D

 

11:00

Provozní porada

 

13:00-14:45

Schůzka PK ZSV

 

 
30.8.
(Pá)
 

9:00-10:00

Porada učitelů

 

10:00-11:00

BOZP školení zaměstnanců

 

19.8.2019 (8:09)

Zpracováno v systému Bakaláři