Přehled akcí: školní rok 2019/20

 

Termín

Akce

Účastní se

 
2.9.
(Po)
 

8:00-10:45

Třídnické hodiny
3D začátek 9:30 !!!

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E

 
3.9.
(Út)
 

7:05- 8:45

Prezentace školního parlamentu v 1. ročníku

 

9:40-10:00

Schůzka žadatelů o INA

S301

 
5.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurzy

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E
Čapková Soňa (1.C), Dočekal Michal (1.A), Dohnal Petr (1.E), Hodný Luboš (1.E), Janečková Šárka (1.D), Kotler Tomáš (1.A), Krausová Iveta (1.C), Pejšková Barbora (1.B), Sirůčková Jitka (1.B), Stráník Filip (1.D)

 
6.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurzy

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E
Čapková Soňa (1.C), Dočekal Michal (1.A), Dohnal Petr (1.E), Hodný Luboš (1.E), Janečková Šárka (1.D), Kotler Tomáš (1.A), Krausová Iveta (1.C), Pejšková Barbora (1.B), Sirůčková Jitka (1.B), Stráník Filip (1.D)

 
9.9.
(Po)
 

10:55-16:15

Maturita BiGy

Merkl Lukáš

13:45-16:15

Maturita Gybon

Krejsová Lenka

 
12.9.
(Čt)
 

16:30-17:30

Třídní schůzky pro rodiče žáků 1. ročníků
1. B, 1. C

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 
13.9.
(Pá)
 

 

Maturitní zkouška - podzimní termín

M148, Č151

 
15.9.
(Ne)
 

 

Výměnný pobyt Kassel

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 
16.9.
(Po)
 

 

Výměnný pobyt Kassel

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 
17.9.
(Út)
 

11:50-16:15

Mezi mosty

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E
Beckwith Jane Rea (1.C), Bláha Bonomini Alexindra (1.B), Bohuslav Lukáš (4.D), Čapková Soňa (4.C), Červinka Tomáš (2.B), Dmejchal Matěj (1.C), Dočekal Michal (1.A), Dohnal Petr, Havel Matěj Ondřej, Hodný Luboš (1.E), Jahnátek František (4.C), Janečková Šárka (2.C), Kantová Tereza (3.C), Klement Jakub (4.D), Kotler Tomáš (3.A), Kratěnová Zdislava (3.D), Kratochvíl Jiří (4.B), Macháčková Marcela (4.A), Machková Lenka (4.B), Maryšková Lenka (4.A), Matoušek Tomáš (4.E), Měkota Tomáš (1.D), Melicharová Kateřina (3.C), Merkl Lukáš (3.B), Novák Miroslav, Novák Robert (3.E), Nováková Jiřina, Nováková Kateřina (2.D), Pekařová Jana, Pešek Pavel (3.E), Plačková Michaela (3.D), Ponce Torres Miguel Angel (2.D), Procházková Iveta (1.B), Roušalová Iva (2.E), Skoupil Pavel, Smith Kevin (2.E), Stráník Filip (1.D), Strnadová Zdeňka (1.E), Svobodová Lenka (3.B), Šimůnková Jitka (2.C), Tejklová Marcela (2.B), Vachková Tereza (1.A), Vaňková Michaela (2.A), Věchet Pavel (3.A), Vojkůvková Iva (2.A), Vojtová Radka (4.E)

 

Výměnný pobyt Kassel

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 
18.9.
(St)
 

 

Výměnný pobyt Kassel

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 
19.9.
(Čt)
 

16:30-17:30

Třídní schůzky pro rodiče žáků 1. ročníků
1. A, 1. D, 1. E

Dočekal Michal, Hodný Luboš, Stráník Filip

 

Výměnný pobyt Kassel

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 

Jazykový pobyt Easbourne

Jahnátek František, Kratěnová Zdislava

 
20.9.
(Pá)
 

 

Jazykový pobyt Easbourne

Jahnátek František, Kratěnová Zdislava

 

Výměnný pobyt Kassel

Krausová Iveta, Sirůčková Jitka

 
21.9.
(So)
 

7:00-15:00

CAE

V401, M408

 

Jazykový pobyt Easbourne

Jahnátek František, Kratěnová Zdislava

 
22.9.
(Ne)
 

 

Jazykový pobyt Easbourne

Jahnátek František, Kratěnová Zdislava

 
23.9.
(Po)
 

8:00-13:30

Sportovní akce
Odbíjená dívky - okresní kolo

Vojtová Radka

 

Jazykový pobyt Easbourne

Jahnátek František, Kratěnová Zdislava

 

Řím

Dočekal Michal, Dohnal Petr, Kotler Tomáš, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora

 
24.9.
(Út)
 

8:30-13:00

Sportovní akce
Odbíjená chlapci - okresní kolo garant Sp

 

 

Jazykový pobyt Easbourne

Jahnátek František, Kratěnová Zdislava

 

Řím

Dočekal Michal, Dohnal Petr, Kotler Tomáš, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora

 
25.9.
(St)
 

9:40-10:00

Vystoupení Orchestru GJKT

 

 

Jazykový pobyt Easbourne

Jahnátek František, Kratěnová Zdislava

 

Řím

Dočekal Michal, Dohnal Petr, Kotler Tomáš, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora

 
26.9.
(Čt)
 

11:45-13:30

Exkurze do ČNB
Seminář finanční gramotnosti 4. r. (Vk)

 

 

Jazykový pobyt Easbourne

Jahnátek František, Kratěnová Zdislava

 

Řím

Dočekal Michal, Dohnal Petr, Kotler Tomáš, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora

 
27.9.
(Pá)
 

13:00

FCE

V401, M408

 

Jazykový pobyt Easbourne

Jahnátek František, Kratěnová Zdislava

 

Řím

Dočekal Michal, Dohnal Petr, Kotler Tomáš, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora

 
28.9.
(So)
 

 

Řím

Dočekal Michal, Dohnal Petr, Kotler Tomáš, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora

 

Jazykový pobyt Easbourne

Jahnátek František, Kratěnová Zdislava

 
29.9.
(Ne)
 

 

Řím

Dočekal Michal, Dohnal Petr, Kotler Tomáš, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora

 
30.9.
(Po)
 

 

Řím

Dočekal Michal, Dohnal Petr, Kotler Tomáš, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora

 
1.10.
(Út)
 

 

Řím

Dočekal Michal, Dohnal Petr, Kotler Tomáš, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora

 
2.10.
(St)
 

14:15-15:00

Porada učitelů

 

15:00-15:30

Schůzka VPK
koordinace týdne exkurzí v listopadu

 

 

Řím

Dočekal Michal, Dohnal Petr, Kotler Tomáš, Nováková Kateřina, Pejšková Barbora

 
9.10.
(St)
 

 

Dějepisná výměna - s Pszczynou

Jahnátek František, Květina Jan, Maryšková Lenka, Melicharová Kateřina

 
10.10.
(Čt)
 

 

Dějepisná výměna - s Pszczynou

Jahnátek František, Květina Jan, Maryšková Lenka, Melicharová Kateřina

 
11.10.
(Pá)
 

 

Dějepisná výměna - s Pszczynou

Jahnátek František, Květina Jan, Maryšková Lenka, Melicharová Kateřina

 
12.10.
(So)
 

 

Dějepisná výměna - s Pszczynou

Jahnátek František, Květina Jan, Maryšková Lenka, Melicharová Kateřina

 
14.10.
(Po)
 

 

Soutěž
Matematický orienťák

3.D
Dočekal Michal, Kotler Tomáš, Plačková Michaela
S215

 
16.10.
(St)
 

 

Přírodovědný klokan
zájemci z 1. a 2. ročníku

 

 
18.10.
(Pá)
 

 

Exkurze Terezín

3.D, 4.E
Melicharová Kateřina, Plačková Michaela

 

Debatní turnaj

 

 
19.10.
(So)
 

 

Debatní turnaj

 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (návštěva u nás)

 

 
20.10.
(Ne)
 

 

Debatní turnaj

 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (návštěva u nás)

 

 
21.10.
(Po)
 

 

Setkání spolupracujících gymnázií

 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (návštěva u nás)

 

 
22.10.
(Út)
 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (návštěva u nás)

 

 
23.10.
(St)
 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (návštěva u nás)

 

 

Fyzika všemi smysly
Akce PK fyziky pro 1. ročníky (Kr)

 

 

Gaudeamus v Brně

2.A, 2.B, 2.C
Červinka Tomáš (2.B), Janečková Šárka (2.C), Kantová Tereza (2.B), Svobodová Lenka (2.A), Šimůnková Jitka (2.C), Vaňková Michaela (2.A)

 
24.10.
(Čt)
 

 

Gaudeamus v Brně

2.D, 2.E
Nováková Kateřina (2.D), Pejšková Barbora (2.E), Pekařová Jana (2.D), Roušalová Iva (2.E)

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (návštěva u nás)

 

 
25.10.
(Pá)
 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (návštěva u nás)

 

 
29.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
30.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
4.11.
(Po)
 

 

Exkurze Terezín

4.A, 4.C
Hodný Luboš, Vaňková Michaela

 

Den exkurzí

 

 
5.11.
(Út)
 

 

Den exkurzí

 

 
6.11.
(St)
 

 

Den exkurzí

 

 
7.11.
(Čt)
 

 

Den exkurzí

 

 
8.11.
(Pá)
 

 

Celostátní přehlídka pěveckých sborů Mezzochori
Filharmonie HK a GJKT (ubytování)

 

 

Den exkurzí

 

 
9.11.
(So)
 

 

Celostátní přehlídka pěveckých sborů Mezzochori
Filharmonie HK a GJKT (ubytování)

 

 
10.11.
(Ne)
 

 

Celostátní přehlídka pěveckých sborů Mezzochori
Filharmonie HK a GJKT (ubytování)

 

 
12.11.
(Út)
 

8:00-13:30

Soutěž
PIsQworky - okresní kolo

N112, Š114

 
14.11.
(Čt)
 

17:00-19:00

Třídní schůzky, členská schůze spolku Vítěz

 

 
22.11.
(Pá)
 

 

Den vysokých škol
(předběžný termín)

 

 
25.11.
(Po)
 

 

Uzávěrka odevzdání přihlášek k maturitní zkoušce

 

 
3.12.
(Út)
 

9:40-10:15

Rozsvícení vánočního stromu
Vyhlášení výsledků o nejkrásnější vánoční ozdobu, vystoupení Orchestru GJKT

 

17:00-22:00

Benefiční koncert Hrajeme srdcem pro dobrou věc
dobročinný koncert v AC klubu v rámci akce DobroTyl

 

 
4.12.
(St)
 

14:00-17:15

Goethe-Zentrum seminář pro učitele na GJKT

 

 

Exkurze Terezín

4.B, 4.D
Bohuslav Lukáš, Novák Robert

 
5.12.
(Čt)
 

 

Exkurze Terezín

4.B, 4.D
Bohuslav Lukáš, Novák Robert

 
6.12.
(Pá)
 

 

Exkurze Terezín

4.B, 4.D
Bohuslav Lukáš, Novák Robert

 
9.12.
(Po)
 

 

Alpy

 

 
10.12.
(Út)
 

 

Alpy

 

 
11.12.
(St)
 

 

Alpy

 

 
12.12.
(Čt)
 

 

Alpy

 

 
13.12.
(Pá)
 

 

Alpy

 

 
19.12.
(Čt)
 

 

Vila Tugendhat
Seminář VV - 4 ročník

Čapková Soňa, Pejšková Barbora

 
20.12.
(Pá)
 

10:55-11:40

Vánoční zpívání na schodech

 

 
16.1.
(Čt)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
29.1.
(St)
 

 

Předání pololetního vysvědčení

 

 
30.1.
(Čt)
 

 

Učitelský lyžák - předběžný termín

 

 
31.1.
(Pá)
 

 

Učitelský lyžák - předběžný termín

 

 
1.2.
(So)
 

 

Učitelský lyžák - předběžný termín

 

 
14.2.
(Pá)
 

19:30-23:45

Maturitní ples

 

 
28.2.
(Pá)
 

20:00

Ples GJKT
Adalbertinum

 

 
20.3.
(Pá)
 

 

Matematický klokan

 

 
23.3.
(Po)
 

 

Den exkurzí

 

 
24.3.
(Út)
 

 

Den exkurzí

 

 
25.3.
(St)
 

9:00-12:00

Krajské kolo dějepisné soutěže gymnázií
na GyBoNu

 

 

Den exkurzí

 

 
26.3.
(Čt)
 

 

Den exkurzí

 

 
27.3.
(Pá)
 

 

Den exkurzí

 

 
2.4.
(Čt)
 

16:30-18:30

Třídní schůzky a členská schůze spolku Vítěz

 

 
10.5.
(Ne)
 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (zájezd)

Dohnal Petr, Merkl Lukáš

 
11.5.
(Po)
 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (zájezd)

Dohnal Petr, Merkl Lukáš

 
12.5.
(Út)
 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (zájezd)

Dohnal Petr, Merkl Lukáš

 
13.5.
(St)
 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (zájezd)

Dohnal Petr, Merkl Lukáš

 
14.5.
(Čt)
 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (zájezd)

Dohnal Petr, Merkl Lukáš

 
15.5.
(Pá)
 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (zájezd)

Dohnal Petr, Merkl Lukáš

 
16.5.
(So)
 

 

Výměna s belgickou školou v Antverpách (zájezd)

Dohnal Petr, Merkl Lukáš

 
18.5.
(Po)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 
19.5.
(Út)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 
20.5.
(St)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 
21.5.
(Čt)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 
22.5.
(Pá)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 
25.5.
(Po)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 
26.5.
(Út)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 
27.5.
(St)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 
28.5.
(Čt)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 
29.5.
(Pá)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

 

 
3.6.
(St)
 

17:00-18:00

Předávání maturitních vysvědčení

 

 
15.6.
(Po)
 

 

Kurzy
sportovní, Čtyři dny v reálném socialismu, Moje škola

 

 
16.6.
(Út)
 

 

Kurzy
sportovní, Čtyři dny v reálném socialismu, Moje škola

 

 
17.6.
(St)
 

 

Kurzy
sportovní, Čtyři dny v reálném socialismu, Moje škola

 

 
18.6.
(Čt)
 

 

Kurzy
sportovní, Čtyři dny v reálném socialismu, Moje škola

 

 
19.6.
(Pá)
 

 

Kurzy
sportovní, Čtyři dny v reálném socialismu, Moje škola

 

 
22.6.
(Po)
 

 

Sportovní den

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E

 

Školení první pomoci

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E

 
23.6.
(Út)
 

 

Multikulturní den
předběžný zápis

 

 
24.6.
(St)
 

8:00-11:00

Školní slavnost alias "Ročenka"

 

19.9.2019 (9:48)

Zpracováno v systému Bakaláři