Suplování:   Středa 23.10.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 23.10.2019 (14:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

2.B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

2.C

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Z

 

(S302)

supluje

Kotler Tomáš

(Vk)

1.B

6.hod

D

   

odpadá

 

(Sv)

1.C

1.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Vk)

 

3.hod

Aj

Rp

(D214)

supluje

Procházková Iveta

(Dh)

1.D

3.hod

M

 

(Z309)

supluje

Měkota Tomáš

(Ja)

1.E

2.hod

ZSV

 

(D305)

supluje

Vojtová Radka

(Sv)

 

5.hod

Bi

 

(B201)

supluje

Pekařová Jana

(Ja)

 

6.hod

Aj

Np

 

odpadá

 

(Dh)

2.A

1.- 9. hod Exkurze

2.B

1.- 9. hod Exkurze

2.C

1.- 9. hod Exkurze

2.E

1.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Sv)

 

4.hod

Šp

Šz

(A211)

supluje

Bláha Bonomini Alexindra

(Dh)

 

6.hod

Nj

Np

 

odpadá

 

(Mš)

3.A

1.hod

ZSV

Bs

 

odpadá

 

(Ke)

 

2.hod

ZSV

Bs

 

odpadá

 

(Ke)

3.B

3.hod

Ch

Bp1

(Č308)

supluje

Nováková Kateřina

(Čk)

 

4.hod

Ch

Bp1

(Č308)

supluje

Kotlerová Jana

(Čk)

 

5.hod

Bi

Bp1

 

odpadá

 

(Ši)

 

6.hod

Bi

Bp1

 

odpadá

 

(Ši)

3.C

1.hod

Z

Bs

 

odpadá

 

(Ja)

 

2.hod

Z

Bs

 

odpadá

 

(Ja)

 

3.hod

M

 

(M408)

navíc

Kratochvíl Jiří

 
 

3.hod

Cj

Fz

 

odpadá

 

(Ke)

 

3.hod

M

Rz

 

odpadá

 

(Kr)

 

4.hod

M

 

(M408)

navíc

Kratochvíl Jiří

 
 

4.hod

Cj

Rz

 

odpadá

 

(Ke)

 

4.hod

M

Fz

 

odpadá

 

(Kr)

 

5.hod

Aj

Fz

(A211)

supluje

Beckwith Jane Rea

(Dh)

3.E

1.hod

M

 

(V401)

změna

Dočekal Michal

 
 

2.hod

Aj

Nz

(A212)

supluje

Jahnátek František

(Dh)

 

5.hod

Nj

Nz

(N411)

supluje

Kratěnová Zdislava

(Mr)

4.A

2.hod

Nj

Njp

(N112)

supluje

Sirůčková Jitka

(Mš)

 

5.hod

SCh

SCh1

 

odpadá

 

(Čk)

 

6.hod

SCh

SCh1

 

odpadá

 

(Čk)

4.B

1.hod

Nj

Njmp

 

odpadá

 

(Mr)

 

4.hod

Cj

 

(B202)

supluje

Bohuslav Lukáš

(Ši)

 

5.hod

SCh

SCh1

 

odpadá

 

(Čk)

 

6.hod

SCh

SCh1

 

odpadá

 

(Čk)

4.C

5.hod

SCh

SCh1

 

odpadá

 

(Čk)

 

6.hod

SCh

SCh1

 

odpadá

 

(Čk)

4.D

5.hod

SCh

SCh1

 

odpadá

 

(Čk)

 

6.hod

SCh

SCh1

 

odpadá

 

(Čk)

4.E

5.hod

SCh

SCh1

 

odpadá

 

(Čk)

 

6.hod

SCh

SCh1

 

odpadá

 

(Čk)

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 1.- 9. hod - Svobodová Lenka, Vaňková Michaela

2.B, 1.- 9. hod - Červinka Tomáš, Kantová Tereza

2.C, 1.- 9. hod - Janečková Šárka, Šimůnková Jitka

 

 

Suplování:   Čtvrtek 24.10.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 23.10.2019 (14:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.D

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

2.E

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

Eh

Hva

 

odpadá

 

(Mr)

 

6.hod

Ev

Vv

 

odpadá

 

(Pj)

 

7.hod

Eh

Hva

 

odpadá

 

(Mr)

 

7.hod

Ev

Vv

 

odpadá

 

(Pj)

1.B

6.hod

Eh

Hva

 

odpadá

 

(Mr)

 

6.hod

Ev

Vv

 

odpadá

 

(Pj)

 

7.hod

Eh

Hva

 

odpadá

 

(Mr)

 

7.hod

Ev

Vv

 

odpadá

 

(Pj)

 

8.hod

Z

 

(Z309)

přesun <<

Měkota Tomáš

z 9.hod

 

8.hod

F

   

odpadá

 

(Pe)

 

9.hod

Z

   

přesun >>

 

na 8.hod

1.C

3.hod

Ev

Vv

(Š114)

spojí

Kotlerová Jana

(Pj)

 

4.hod

Ev

Vv

(Š114)

supluje

Merkl Lukáš

(Pj)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Vj)

1.D

9.hod

F

   

odpadá

 

(Pe)

1.E

6.hod

M

 

(M410)

navíc

Vojkůvková Iva

 
 

6.hod

Cj

Šz

 

odpadá

 

(Ho)

 

6.hod

M

Np

 

odpadá

 

(Vo)

 

7.hod

M

 

(M410)

navíc

Vojkůvková Iva

 
 

7.hod

Cj

Np

 

odpadá

 

(Ho)

 

7.hod

M

Šz

 

odpadá

 

(Vo)

2.A

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Vj)

2.C

2.hod

ZSV

 

(C235)

supluje

Svobodová Lenka

(Nk)

 

6.hod

F

   

odpadá

 

(Pe)

2.D

1.- 9. hod Exkurze

2.E

1.- 9. hod Exkurze

3.A

3.hod

Ch

Bp

(C240)

supluje

Krausová Iveta

(Ro)

 

4.hod

Ch

Bp

(C240)

supluje

Janečková Šárka

(Ro)

3.B

8.hod

Aj

Np

(N411)

supluje

Smith Kevin

(Mr)

 

9.hod

Aj

Šz

 

odpadá

 

(Mr)

3.E

8.hod

Ch

Bp

 

odpadá

 

(Ro)

 

9.hod

Ch

Bp

 

odpadá

 

(Ro)

4.A

5.hod

ApM

ApMa

 

odpadá

 

(Nk)

 

6.hod

ApM

ApMa

 

odpadá

 

(Nk)

 

8.hod

Vv

SVv

 

odpadá

 

(Pj)

 

9.hod

Vv

SVv

 

odpadá

 

(Pj)

4.B

5.hod

ApM

ApMa

 

odpadá

 

(Nk)

 

5.hod

RinE

RiE2

 

odpadá

 

(Mt)

 

6.hod

ApM

ApMa

 

odpadá

 

(Nk)

 

6.hod

RinE

RiE2

 

odpadá

 

(Mt)

 

8.hod

Vv

SVv

 

odpadá

 

(Pj)

 

9.hod

Vv

SVv

 

odpadá

 

(Pj)

4.C

5.hod

ApM

ApMa

 

odpadá

 

(Nk)

 

5.hod

RinE

RiE2

 

odpadá

 

(Mt)

 

6.hod

ApM

ApMa

 

odpadá

 

(Nk)

 

6.hod

RinE

RiE2

 

odpadá

 

(Mt)

 

8.hod

Vv

SVv

 

odpadá

 

(Pj)

 

9.hod

Vv

SVv

 

odpadá

 

(Pj)

4.D

4.hod

HPs

 

(M408)

navíc

Bláha Bonomini Alexindra

 
 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Nk)

 

5.hod

ApM

ApMa

 

odpadá

 

(Nk)

 

6.hod

ApM

ApMa

 

odpadá

 

(Nk)

 

8.hod

Vv

SVv

 

odpadá

 

(Pj)

 

9.hod

Vv

SVv

 

odpadá

 

(Pj)

4.E

4.hod

F

 

(F417)

supluje

Novák Robert

(Pe)

 

5.hod

ApM

ApMa

 

odpadá

 

(Nk)

 

5.hod

RinE

RiE2

 

odpadá

 

(Mt)

 

6.hod

ApM

ApMa

 

odpadá

 

(Nk)

 

6.hod

RinE

RiE2

 

odpadá

 

(Mt)

 

8.hod

Vv

SVv

 

odpadá

 

(Pj)

 

9.hod

Vv

SVv

 

odpadá

 

(Pj)

Pedagogický dohled u třídy:

2.D, 1.- 9. hod - Nováková Kateřina, Pekařová Jana

2.E, 1.- 9. hod - Pejšková Barbora, Roušalová Iva

 

Zpracováno v systému Bakaláři