žáci třídy 1.A se sejdou v 8,15 hod u azylového Domu MatkyTerezy na Pouchově

Suplování:   Úterý 23.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 18.4.2019 (8:11)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.A

 

Ex

Ex

Ex

               

3.A

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.B

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.C

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.D

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

3.E

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Maryšková Lenka

 

Šc

Šc

Šc

Šc

-

-

-

-

-

   

Pekařová Jana

 

-

-

....

               

Roušalová Iva

-

....

-

Kt

..

..

-

-

..

..

-

-

Vaňková Michaela

 

....

..

-

               

Vojtová Radka

-

..

-

Vt

Mt

-

-

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Červinka Tomáš

1.hod

navíc

TH

1.B

(S302)

 

Dočekal Michal

2.hod

navíc

M

2.E

(M408)

 
 

3.hod

navíc

M

2.E

(M408)

 

Janečková Šárka

1.hod

navíc

TH

1.C

(Š414)

 
 

4.hod

navíc

Bi

3.D

(S302)

 
 

5.hod

navíc

Bi

3.D

(S302)

 

Kotler Tomáš

3.hod

supl. (Ro)

M

2.A

(B202)

 

Langová Stanislava

4.hod

navíc

Aj

4.B (Aj2)

(mim)

 
 

4.hod

změna

Aj

4.A (Aj2)

(mim)

 
 

5.hod

navíc

Aj

4.A (Aj2)

(mim)

 
 

5.hod

změna

Aj

4.B (Aj2)

(mim)

 

Matoušek Tomáš

4.hod

supl. (Vj)

Tv

2.B (Dív)

(A157)

 

Novák Miroslav

4.hod

navíc

M

3.A

(M410)

 
 

5.hod

navíc

M

3.A

(M410)

 

Švarcová Eva

1.hod

supl. (Mš)

Nj

3.A (Njp)

(N112)

 
 

2.hod

supl. (Mš)

Nj

4.D (Np)

(N112)

 
 

3.hod

supl. (Mš)

Nj

4.E (Nz)

(N112)

 
 

4.hod

supl. (Mš)

Nj

1.E (Np)

(N112)

 

Věchet Pavel

3.hod

supl. (Vj)

Tv

4.B (Dív)

(A157)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 3. hod Exkurze

1.B

1.hod

TH

 

(S302)

navíc

Červinka Tomáš

 
 

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Vj)

1.C

1.hod

TH

 

(Š414)

navíc

Janečková Šárka

 

1.E

4.hod

Nj

Np

(N112)

supluje

Švarcová Eva

(Mš)

2.A

3.hod

M

 

(B202)

supluje

Kotler Tomáš

(Ro)

2.B

4.hod

Tv

Dív

(A157)

supluje

Matoušek Tomáš

(Vj)

2.E

2.hod

M

 

(M408)

navíc

Dočekal Michal

 
 

2.hod

Cj

Rz

 

odpadá

 

(Kj)

 

2.hod

M

Nz

 

odpadá

 

(Do)

 

3.hod

M

 

(M408)

navíc

Dočekal Michal

 
 

3.hod

Cj

Nz

 

odpadá

 

(Kj)

 

3.hod

M

Rz

 

odpadá

 

(Do)

3.A

1.hod

Nj

Njp

(N112)

supluje

Švarcová Eva

(Mš)

 

4.hod

M

 

(M410)

navíc

Novák Miroslav

 
 

4.hod

Cj

Šj

 

odpadá

 

(Kj)

 

4.hod

M

Njp

 

odpadá

 

(No)

 

5.hod

M

 

(M410)

navíc

Novák Miroslav

 
 

5.hod

Cj

Njp

 

odpadá

 

(Kj)

 

5.hod

M

Šj

 

odpadá

 

(No)

 

skup SBi1: 0.- 11. hod Exkurze

 

skup SBi2: 0.- 11. hod Exkurze

 

skup SBi3: 0.- 11. hod Exkurze

3.B

skup SBi1: 0.- 11. hod Exkurze

 

skup SBi2: 0.- 11. hod Exkurze

 

skup SBi3: 0.- 11. hod Exkurze

3.C

skup SBi1: 0.- 11. hod Exkurze

 

skup SBi2: 0.- 11. hod Exkurze

 

skup SBi3: 0.- 11. hod Exkurze

3.D

4.hod

Bi

 

(S302)

navíc

Janečková Šárka

 
 

4.hod

Bi

Rj

 

odpadá

 

(Ja)

 

4.hod

Ch

Njp

 

odpadá

 

(Ro)

 

5.hod

Bi

 

(S302)

navíc

Janečková Šárka

 
 

5.hod

Bi

Njp

 

odpadá

 

(Ja)

 

5.hod

Ch

Rj

 

odpadá

 

(Ro)

 

skup SBi1: 0.- 11. hod Exkurze

 

skup SBi2: 0.- 11. hod Exkurze

 

skup SBi3: 0.- 11. hod Exkurze

3.E

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Vj)

 

skup SBi3: 0.- 11. hod Exkurze

 

skup SBi2: 0.- 11. hod Exkurze

 

skup SBi1: 0.- 11. hod Exkurze

4.A

4.hod

Aj

Aj2

(mim)

změna

Langová Stanislava

 
 

5.hod

Aj

Aj2

(mim)

navíc

Langová Stanislava

 

4.B

3.hod

Tv

Dív

(A157)

supluje

Věchet Pavel

(Vj)

 

4.hod

Aj

Aj2

(mim)

navíc

Langová Stanislava

 
 

5.hod

Aj

Aj2

(mim)

změna

Langová Stanislava

 

4.D

1.hod

Cj

   

přesun >>

 

na 24.4. (St) 0.hod

 

2.hod

Nj

Np

(N112)

supluje

Švarcová Eva

(Mš)

4.E

3.hod

Nj

Nz

(N112)

supluje

Švarcová Eva

(Mš)

Pedagogický dohled u třídy:

3.A (SBi1, SBi3), 0.- 11. hod - Roušalová Iva

3.A (SBi2), 0.- 11. hod - Vojtová Radka

3.B (SBi1, SBi3), 0.- 11. hod - Roušalová Iva

3.B (SBi2), 0.- 11. hod - Vojtová Radka

3.C (SBi1, SBi3), 0.- 11. hod - Roušalová Iva

3.C (SBi2), 0.- 11. hod - Vojtová Radka

3.D (SBi1, SBi3), 0.- 11. hod - Roušalová Iva

3.D (SBi2), 0.- 11. hod - Vojtová Radka

3.E (SBi3, SBi1), 0.- 11. hod - Roušalová Iva

3.E (SBi2), 0.- 11. hod - Vojtová Radka

Dlouhodobě nepřítomnou Mgr. L. Maryškovou zastupuje Mgr. Eva Švarcová.

 

Zpracováno v systému Bakaláři