Suplování:   Pátek 15.2.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 15.2.2019 (10:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Maryšková Lenka

     

Si

Kn

..

           

Plačková Michaela

 

....

Ja

Pe

-

..

..

-

-

-

   

Ponce Torres Miguel Angel

 

..

-

....

..

Ch

..

-

-

-

   

Smith Kevin

         

-

..

         

Stráník Filip

 

..

Kr

Nk

-

..

..

-

-

-

   

Vaňková Michaela

 

..

..

-

Kv

Nv

Nv

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Červinka Tomáš

1.hod

změna

SCh

3.E (SCh2)+

(C235)

 

Chmelařová Kateřina

5.hod

supl. (Tz)

Šp

3.A (Šj)

(Š414)

 

Jandová Jana

2.hod

navíc

M

1.A

(F424)

 

Janečková Šárka

2.hod

supl. (Pl)

Z

2.D

(M410)

 

Kratěnová Zdislava

4.hod

supl. (Mš)

Nj

4.C (Np)

(N112)

 

Kratochvíl Jiří

2.hod

supl. (Sn)

F

2.B

(Z309)

 

Krejsová Lenka

5.hod

navíc

Cj

2.B

(F424)

 
 

6.hod

navíc

Cj

2.B

(M409)

 

Květina Jan

4.hod

supl. (Vk)

ZSV

3.A

(S302)

 

Novák Robert

5.hod

spojeno (Vk)

ZFg

4.E (ZFg)+

(S301)

 
 

6.hod

spojeno (Vk)

ZFg

4.E (ZFg)+

(S301)

 

Nováková Kateřina

3.hod

supl. (Sn)

M

1.D

(B201)

 

Pekařová Jana

3.hod

supl. (Pl)

F

1.A

(F424)

 

Pešek Pavel

1.hod

navíc

Cj

1.A

(M410)

 

Sirůčková Jitka

3.hod

supl. (Mš)

Nj

4.E (Nz)

(N112)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Cj

 

(M410)

navíc

Pešek Pavel

 
 

1.hod

Cj

Fz

 

odpadá

 

(Pk)

 

1.hod

M

Np

 

odpadá

 

(Vk)

 

2.hod

M

 

(F424)

navíc

Jandová Jana

 
 

2.hod

Cj

Np

 

odpadá

 

(Pk)

 

2.hod

M

Fz

 

odpadá

 

(Vk)

 

3.hod

F

 

(F424)

supluje

Pekařová Jana

(Pl)

1.B

1.hod

Šp

Šz

 

odpadá

 

(Tz)

1.D

3.hod

M

 

(B201)

supluje

Nováková Kateřina

(Sn)

2.B

2.hod

F

 

(Z309)

supluje

Kratochvíl Jiří

(Sn)

 

5.hod

Cj

 

(F424)

navíc

Krejsová Lenka

 
 

5.hod

Cj

Np

 

odpadá

 

(Kj)

 

5.hod

M

Šz

 

odpadá

 

(Pl)

 

6.hod

Cj

 

(M409)

navíc

Krejsová Lenka

 
 

6.hod

Cj

Šz

 

odpadá

 

(Kj)

 

6.hod

M

Np

 

odpadá

 

(Pl)

2.D

2.hod

Z

 

(M410)

supluje

Janečková Šárka

(Pl)

2.E

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Sn)

3.A

1.hod

SCh

SCh2

(C235)

změna

Červinka Tomáš

 
 

4.hod

ZSV

 

(S302)

supluje

Květina Jan

(Vk)

 

5.hod

Šp

Šj

(Š414)

supluje

Chmelařová Kateřina

(Tz)

 

5.hod

Nj

Njp

 

odpadá

 

(Mš)

 

6.hod

Aj

Njp

 

odpadá

 

(Sm)

3.B

1.hod

SCh

SCh2

(C235)

změna

Červinka Tomáš

 

3.C

1.hod

SCh

SCh2

(C235)

změna

Červinka Tomáš

 
 

6.hod

Šp

Šj

 

odpadá

 

(Tz)

3.D

1.hod

SCh

SCh2

(C235)

změna

Červinka Tomáš

 

3.E

1.hod

SCh

SCh2

(C235)

změna

Červinka Tomáš

 

4.A

5.hod

ZFg

ZFg

(S301)

spojí

Novák Robert

(Vk)

 

5.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Sn)

 

6.hod

ZFg

ZFg

(S301)

spojí

Novák Robert

(Vk)

 

6.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Sn)

4.B

5.hod

ZFg

ZFg

(S301)

spojí

Novák Robert

(Vk)

 

5.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Sn)

 

6.hod

ZFg

ZFg

(S301)

spojí

Novák Robert

(Vk)

 

6.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Sn)

4.C

4.hod

Nj

Np

(N112)

supluje

Kratěnová Zdislava

(Mš)

 

4.hod

Šp

Šz

 

odpadá

 

(Tz)

 

5.hod

ZFg

ZFg

(S301)

spojí

Novák Robert

(Vk)

 

5.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Sn)

 

6.hod

ZFg

ZFg

(S301)

spojí

Novák Robert

(Vk)

 

6.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Sn)

4.D

5.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Sn)

 

6.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Sn)

4.E

3.hod

Nj

Nz

(N112)

supluje

Sirůčková Jitka

(Mš)

 

5.hod

ZFg

ZFg

(S301)

spojí

Novák Robert

(Vk)

 

5.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Sn)

 

6.hod

ZFg

ZFg

(S301)

spojí

Novák Robert

(Vk)

 

6.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Sn)

 

 

Suplování:   Pondělí 18.2.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.2.2019 (10:42)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kotlerová Jana

                 

..

-

-

Melicharová Kateřina

       

-

             

Pejšková Barbora

                 

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Plačková Michaela

5.hod

navíc

F

3.C

(F424)

 
 

6.hod

navíc

F

3.C

(F424)

 

Sirůčková Jitka

3.hod

změna

Nj

3.E (Njmp)

(Č307)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

9.hod

Ev

Vv

 

odpadá

 

(Pj)

 

9.hod

Eh

Hvč

 

odpadá

 

(Ká)

1.B

9.hod

Eh

Hvč

 

odpadá

 

(Ká)

 

9.hod

Ev

Vv

 

odpadá

 

(Pj)

3.C

5.hod

F

 

(F424)

navíc

Plačková Michaela

 
 

5.hod

ZSV

Šj

 

odpadá

 

(Vk)

 

5.hod

F

Njz

 

odpadá

 

(Pl)

 

6.hod

F

 

(F424)

navíc

Plačková Michaela

 
 

6.hod

ZSV

Šj

 

odpadá

 

(Vk)

 

6.hod

F

Njz

 

odpadá

 

(Pl)

3.E

3.hod

Nj

Njmp

(Č307)

změna

Sirůčková Jitka

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři